امام علی علیه السلام فرمودند: آداب و رسوم خود را به فرزندانتان تحميل نكنيد زيرا آنان براى زمانى غير از زمان شما آفريده شده اند. شرح نهج البلاغه ابن ابی الحدید ج20، ص267، ح102
حدیث
کالاهای فرهنگی
مدیریت محصولات فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نخستین نمایشگاه فرهنگ و هنر شهر تهران حضور یافت.
شنبه 08 خرداد 1395
اقبال شاکری عضو شورای اسلامی شهرتهران ضمن حضور در نخستین نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران، از غرفه مدیریت محصولات در این نمایشگاه بازدید کرد.
شنبه 08 خرداد 1395
در نخستین اجتماع هم عهدان با شهدا، کتاب پلاک رو نمایی شد.
یک شنیه 09 خرداد 1395
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیداری که هر ساله به مناسبت هفته‌ی دولت با رئیس جمهور و هیأت وزیران انجام می‌گیرد، توصیه‌هایی را برای بهبود عملکرد دولت‌های مختلف مطرح کرده‌اند.
دوشنبه 10 خرداد 1395
مدیریت محصولات، هم زمان با فرارسیدن ایام رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) ؛ اقدام به تولید مجموعه نسل روح الله نمود.
یک شنیه 16 خرداد 1395
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری نخستین مرحله از جشنواره محصولات فرهنگی با نام فیروزه خبر داد.
یک شنیه 12 دی 1395
ابوالفضل قناعتی عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به نقش مردم در برنامه‌ریزی‌های فرهنگی، گفت: حضور مردم در جشنواره‌ها می‌تواند اطلاعات جامعی از اهمیت موضوعات فرهنگی در اختیار سیاستگذاران قرار دهد.
پنج شنبه 16 دی 1395
رییس فرهنگسرای سرو برگزاری جشنواره‌ای مانند فیروزه را امر مثبتی دانست و آن را به فال نیک گرفت.
شنبه 18 دی 1395
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه محصولات فرهنگی خوب باید به شهروندان معرفی شود، برگزاری جشنواره هایی مانند فیروزه را در حمایت از این محصولات موثر دانست.
یک شنیه 19 دی 1395
رییس فرهنگسرای تهران گفت: جشنواره فیروزه می‌تواند قابلیت‌ و توان نهادها و فعالان حوزه فرهنگ در بخش خصوصی و عمومی را به منصه ظهور برساند.
چهارشنبه 22 دی 1395